Skvělá asistentka / asistent 28.000 - 35.000 Kč

Praha - Obchodní oddělení

Hledáte práci, která Vás bude bavit? Chcete pracovat pro úspěšnou firmu, která je největším dodavatelem manipulační techniky v Evropě? Jste pečliví, pracovití a máte chuť se učit novým věcem? Pokud ano, pošlete nám životopis!

Co nabízíme?

  • Atraktivní práci v úspěšné firmě
  • Přátelský kolektiv
  • Pestrou pracovní náplň
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup možný ihned
  • Práce vhodná i pro absolventy

Co požadujeme?

  • Pozitivní myšlení
  • Chuť učit se novým věcem
  • Dobré organizační schopnosti a dovednosti, svědomitost, pečlivost
  • Znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook)

Co budete dělat?

  • Vše, co bude potřeba k zajištění plynulého chodu pobočky
  • Zajišťovat podporu obchodnímu oddělení
  • Zpracovávat dokumenty
  • Pracovat na PC v našem podnikovém systému
  • Pečovat o klienty

Více se dozvíte na pohovoru. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.Těšíme se na Vaši reakci.

Pošlete životopis

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce osobních údajů je VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., IČ: 25968971. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.

Více než

150+

zaměstnanců buduje společnou vizi
#wearevzv

Co říkají naši zaměstnaci

Příběhy našich zaměstnanců