Bez praxe do praxe, naskočte k nám. Víme, že studenti jsou budoucnost, vymýšlíme pro ně nové příležitosti. Pokud máš vůli, my nemáme předsudky.


#odpovědnost

Chceš něco dokázat? Jinde tě nenechají sáhnout na důležitou práci? U nás máš možnost. Svěření takové práce však s sebou nese i vysokou odpovědnost.


#trpělivost

Začátky jsou těžké. Je potřeba si uvědomit, že pracovní osud má každý ve svých rukou. Jak rychle se zapracuješ, porosteš, dostaneš náročnější a odpovědnější práci, záleží pouze na tobě. My jsme připravení s tebou pracovat.


#svoboda

Máš dobrý nápad, nemáš prostor ho realizovat? Zmeň to u nás. Nejsme korporát, rozhodujeme se ze dne na den.


#zábava

Práce by tě měla bavit. Máš vztah ke strojírenství, baví tě něco oživit, opravit? Chceš se podívat do zahraničí? Sděl nám svoji práci snů, je možné, že ti s tím pomůžeme.


#předsudky

Narážíš jako absolvent na věty typu: Nemáte pro tuto pozici dostatečnou praxi. Neumíte to a to. Pokud máš vůli a chceš, my ti šanci dáme. Začni u nás.


#dřina

Pracujeme tvrdě, ale umíme se i bavit a vypnout. Pořádáme několikrát za rok zajímavé akce.

Spolupráce s SOUO Králíky

Od roku 2015 úzce spolupracujeme se Středním odborným učilištěm opravárenským v Králíkách. Žáci 3. ročníku u nás vykonávají odbornou praxi a získávají tak široké dovednosti v oblasti opravárenství. Za produktivní činnost dostávají žáci měsíční odměny a dále mají možnost přivydělat si v rámci svého volna formou brigády. Po získání výučního listu k nám mnozí z nich nastupují na odborné pozice, kde se mohou dále profesně rozvíjet.
SOUO Králíky

Naskočte k nám na praxiOdesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce osobních údajů je VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., IČ: 25968971. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.

Inspirujte se

Začínali u nás

Více než

150+

zaměstnanců buduje společnou vizi
#wearevzv