Brusič

Červená Voda

Změň práci a staň se hrdinou ve VZV. Do našeho repasovacího centra v Červené Vodě hledáme brusiče do přípravářské dílny. Chceš změnu? Nechceš pracovat na směny? Nebaví tě nudná práce na lince? Máš pocit, že nevyděláváš tolik, kolik si zasloužíš? Chceš pracovat pro silnou a úspěšnou firmu? Přijď k nám na pohovor.

Co bys měl umět, abys mohl dělat s námi?

Očekáváme, že jsi manuálně zručný a práce ti není cizí. Jsi odpovědný, loajální, důsledný, pružný a rád se učíš novým věcem. Jsi schopen pracovat v týmu. Praxe ve strojírenské výrobě je výhodou. Práce je vhodná i pro ženy.

Jak u nás práce brusiče vypadá? Na čem budeš pracovat?

Tvým úkolem bude příprava a broušení ploch vysokozdvižných vozíků před lakováním. Pracovat budeš v jednosměnném provozu. Pokaždé ti projde pod rukama jiný stroj s jinými potřebami. Budeš udržovat na svém pracovišti pořádek.

S kým budeš pracovat?

Nejdříve budeš pracovat pod dohledem svého mistra, který ti pomůže s tvým rozjezdem. Budeš mít své nářadí, svůj pracovní box.

Co ti nabízíme?
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Jistotu zaměstnání u stabilní společnosti
  • Pestrou pracovní náplň
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Moderní prostředí a kvalitně vybavené pracoviště
  • ŘP na vysokozdvižný vozík
  • Nástup možný ihned
Co u nás nenajdeš?
  • Vícesměnný provoz
  • Práci v noci
  • Neosobní přístup
  • Neférové jednání
Jsi manuálně zručný? Pokud ano, je to práce šitá pro tebe. Nejlepší bude, když se o tom přesvědčíš. Kontaktuj nás.

Pošlete životopis

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce osobních údajů je VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., IČ: 25968971. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.

Více než

150+

zaměstnanců buduje společnou vizi
#wearevzv

Co říkají naši zaměstnaci

Příběhy našich zaměstnanců