Kdo jsme

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. vznikly v Červené Vodě na rozhraní Čech a Moravy. Je to více než 20 let, co houževnatá rodina začala opravovat a prodávat manipulační techniku. Přes nelehké začátky se nám postupně podařilo na 4 hektarech vybudovat výrobní závod. Dnes jsme vybaveni špičkovým repasovacím centrem. Dodáváme manipulační techniku koncovým zákazníkům a naše velkoobchodní společnost VZV GROUP s.r.o. partnerům po celém světe. Nabízíme další služby jako jsou pronájem a servis manipulační techniky. Jsme progresivní společností, mentalitu start-upu si držíme pořád. Jsme hrdí na svůj vlastní ERP a digitalizaci, do které neustále investujeme. Jsme tým kreativců, jsme VZV. Můžeme se potkat na pobočkách v Praze, v Kostelci nad Orlicí a v Červené Vodě.
Historie společnostiKde se u nás pracuje

Kanceláře

V Kostelci nad Orlicí se nachází hlavní administrativní budova, kde naleznete ekonomické, dopravní, nákupní a IT oddělení. V Červené Vodě má kanceláře výkupní a obchodní oddělení, část IT a dopravního oddělení. V Praze naleznete obchodní oddělení a backoffice půjčovny.


  • Kanceláře Červená Voda:
    Červená Voda 535, Červená Voda, 561 61
  • Kanceláře Kostelec nad Orlicí:
    Havlíčkova 552, Kostelec nad Orlicí, 517 41
  • Kanceláře Praha:
    P3 Prague Horní Počernice - Hala i3, Do Čertous 2717/5, Praha 20, 193 00Sklady

Centrální sklad se nachází v Červené Vodě. Na pražské pobočce je další skladová plocha včetně parkoviště pronájmové flotily.Repasovací centrum

V Červené Vodě naleznete více než 10 úseků repasovacího centra manipulační techniky. Pracovní uplatnění je zde různorodé.Naše společnosti bych přirovnal k agilní houbě, která roste a mění se každým dnem. Dáváme šanci nejen těm, kteří mají svoji vizi, chtějí se vypracovat, ale i těm, kteří po tomto netouží a chtějí být vedeni. Nemáme předsudky a bariéry v rozvoji zaměstnanců. Nezáleží nám na věku. Asistentka se může stát obchodním manažerem. Mechanik může být vedoucím servisu. Podporujeme lidi, kteří chtějí růst, nemusí čekat několik let, než se dostanou na vysněnou pracovní pozici. Každému se snažíme vytvořit ty nejlepší pracovní podmínky.

image

Milan Černohous, CEO VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.
VZV GROUP s.r.o.

image
Co říkají naši zaměstnaci

Příběhy našich zaměstnanců

Více než

150+

zaměstnanců buduje společnou vizi
#wearevzv

Pošlete životopisOdesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce osobních údajů je VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., IČ: 25968971. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.