Asistenti marketingu

Červená Voda

Do oddělení marketingu na pobočce v Červené Vodě přijmeme nové kolegy, kteří se budou podílet na propagaci společnosti v ČR a zahraničí.

Hledáme

  • Správce reklamního obsahu
  • Copywritery
  • Grafiky

Co budete dělat

  • Copywriting – Psaní textů pro sociální sítě, firemní weby, newslettery, firemní publikace
  • Správa inzertních webů
  • Průzkumy konkurence
  • Zajištění foto a video materiálu k propagaci produktů, služeb a referencí
  • Spolunavrhovat firemní vizuály
  • Podpora pro customer care
  • Zpětná vazba od zákazníků
  • Zajištění administrativních úkonů
  • Správa obsahu na svěřených webových stránkách
  • Testování webových produktů a aplikací společnosti

Požadujeme

  • Orientaci na sociálních sítích, jejich trendech a ovládání nástrojů pro správu
  • Pečlivého, samostatného a komunikativního parťáka
  • Práci s marketingovými nástroji Googlu bereme jako výhodu
  • Práce s grafickými nástroji bereme jako další výhodu
  • Pokročilou znalost MS OFFICE (Outlook, Word, PowerPoint, Excel)
  • Řidičský průkaz sk. B

Těšte se na

  • Plánování a realizaci marketingových kampaní
  • Týmovou práci s ostatními odděleními
  • Největší firmu v oboru a jiná nej
  • Průběžné vzdělávání v marketingu i manipulační technice
  • Nástup možný ihned

Pošlete životopis

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce osobních údajů je VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., IČ: 25968971. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.

Více než

150+

zaměstnanců buduje společnou vizi
#wearevzv

Co říkají naši zaměstnaci

Příběhy našich zaměstnanců