Asistent/ka obchodního oddělení

Praha

Do našeho obchodního týmu v Praze hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Asistent/ka obchodního oddělení. Chcete změnu nebo dobrou startovací pozici? Chcete pracovat pro silnou a úspěšnou firmu? Přijďte k nám na pohovor.

Co od Vás očekáváme?

Očekáváme, že umíte používat počítač, máte příjemné vystupování, jste empatický člověk. Máte znalost anglického jazyka, němčina či polština výhodou. Máte výborné komunikační dovednosti, nebojíte se nových věcí a máte chuť pracovat. Požadujeme samostatnost, férovost a odpovědnost. Výhodou jsou zkušenosti na obdobné pozici. Pokud jste však absolvent, nezoufejte, je to i práce vhodná pro vás. Nesmíte se bát komunikovat.

Co bude Vaší pracovní náplní?

Administrativní podpora manažerů obchodního oddělení. Budete připravovat a zpracovávat doklady pro ostatní oddělení. Budete pečovat o příchozí zákazníky.

S kým budete pracovat?

Budete součástí stávajícího týmu, tedy nebudete pracovat sami. Poté, co se rozkoukáte, očekáváme však samostatnost. V problémových sitaucích Vám pomůže celý tým VZV.

Co Vám nabízíme?
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Perspektivu osobního růstu
  • Jistotu zaměstnání u stabilní společnosti
  • Pestrou pracovní náplň
  • Moderní prostředí a kvalitně vybavené pracoviště
  • Nástup možný ihned
Pojďte k nám dělat to, co Vás baví! Získejte pohodové a stabilní zaměstnání. Kontaktujte nás.

Pošlete životopis

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce osobních údajů je VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., IČ: 25968971. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.

Více než

150+

zaměstnanců buduje společnou vizi
#wearevzv

Co říkají naši zaměstnaci

Příběhy našich zaměstnanců