Junior sales manager

Praha - Obchodní oddělení

Mluvíte aktivně německy nebo španělsky? Máte obchodního ducha? Hledáte práci, která Vás bude bavit a bude Vám dávat smysl? Chcete pracovat pro úspěšnou firmu, která je největším dodavatelem manipulační techniky v Evropě? Jste pečliví, pracovití a máte chuť se učit novým věcem? Pokud ano, pošlete nám životopis!

Co nabízíme?

  • Atraktivní práci v úspěšné firmě a v přátelském kolektivu
  • Využití jazykových znalostí v praxi
  • Pestrou pracovní náplň
  • Získání cenných zkušeností z oblasti mezinárodního obchodu
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Možnost cestování
  • Nástup možný ihned

Co požadujeme?

  1. Pozitivní myšlení
  2. Chuť se učit novým věcem
  3. Aktivní znalost německého nebo španělského jazyka (další jazyky jsou výhodou)
  4. Výborné organizační schopnosti a dovednosti, svědomitost, pečlivost
  5. Znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook)

Co budete dělat?

  • Zajišťovat administrativní podporu pro senior sales manažera
  • Pečovat o stávající zákazníky
  • Vyhledávat a oslovovat nové zákazníky
  • Komunikovat napříč firmou
  • Práce na PC – tvorba nabídek, e-mailová komunikace, práce s firemním ERP systémem

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vaši reakci.

Pošlete životopis

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce osobních údajů je VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., IČ: 25968971. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.

Více než

150+

zaměstnanců buduje společnou vizi
#wearevzv

Co říkají naši zaměstnaci

Příběhy našich zaměstnanců