Manažer/Manažerka pro půjčovnu VZV RENT

Praha - Showroom, VZV RENT

Hledáme Manažera/Manažerku do oddělení VZVRENT v Praze. Chcete změnu? Máte pocit, že nevyděláváte tolik, kolik si zasloužíte? Chcete pracovat pro silnou a úspěšnou firmu? Přijďte k nám na pohovor.

Co od Vás očekáváme?

Jste rozený(á) obchodník(ce), každou příležitost umíte otočit v zisk. Máte výborné kupecké počty a rychle si v hlavě srovnáte, co se vyplatí a co nikoliv. Máte selský rozum a umíte si v nových situacích rychle poradit. Jste diplomat a umíte řešit problémové situace. Máte výborné komunikační schopnosti. Umíte vyjednávat.

Našli jste se v tom? Napište nám, rádi Vás poznáme!

Mezi Vaše výhody patří znalost trhu manipulační techniky, praxe v oboru, cizí jazyk (angličtina, němčina) a vysokoškolské vzdělání. Nic z toho však není podmínkou, rádi Vás zaškolíme. ŘP sk. B je výhodou.

Co bude Vaší pracovní náplní?

Budete pronajímat manipulační techniku. Naše stroje se používají pro složení piana až po dlouhodobé pronájmy na stavbách. Poznáte různé obory. Budete aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a mapovat konkurenci. Budete udržovat stávající zákazníky a vyhledávat nové.

S kým budete pracovat?

Budete součástí obchodního týmu v Praze. V první týdnech obdržíte podporu od ředitele půjčovny a ostatních kolegů VZV RENT. Poté, co se rozkoukáte, očekáváme samostatnost. Ale nebojte, jsme dobrá parta a v problémových situacích Vám rád pomůže celý tým VZV GROUP.

Co Vám nabízíme?

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Perspektivu osobního růstu
  • Jistotu zaměstnání u stabilní společnosti
  • Pestrou pracovní náplň
  • Moderní prostředí a kvalitně vybavené pracoviště
  • Finanční benefity
  • ŘP na vysokozdvižný vozík
  • Nástup možný ihned

Pošlete životopis

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce osobních údajů je VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., IČ: 25968971. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.

Více než

150+

zaměstnanců buduje společnou vizi
#wearevzv

Co říkají naši zaměstnaci

Příběhy našich zaměstnanců