Obchodní zástupce půjčovny strojů

Brno

Hledáme obchodní hvězdu do oddělení půjčovny strojů v Brně a okolí. Chcete změnu? Máte pocit, že nevyděláváte tolik, kolik si zasloužíte? Chcete pracovat pro silnou a úspěšnou firmu? Přijďte k nám na pohovor.

Co od Vás očekáváme?

Jste rozený(á) obchodník(ce), každou příležitost umíte otočit v zisk. Máte výborné kupecké počty a rychle si v hlavě srovnáte, co se vyplatí a co nikoliv. Máte selský rozum a umíte si v nových situacích rychle poradit. Jste diplomat a umíte řešit problémové situace. Máte výborné komunikační schopnosti. Umíte vyjednávat. Vaší výhodou je znalost trhu manipulační techniky, ale není to podmínkou. Zaškolíme Vás, není to složité. Vlastníte ŘP sk. B. Cizí jazyk (angličtina, němčina) a vysokoškolské vzdělání je výhodou, není však podmínkou. Praxe je výhodou. Nemáte praxi, a přesto si myslíte, že na to máte? Dáme Vám šanci, přijďte na pohovor.

Co bude Vaší pracovní náplní?

Budete pronajímat manipulační techniku. Naše stroje se používají pro složení piana až po dlouhodobé pronájmy na stavbách. Poznáte různé obory. Budete aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a mapovat konkurenci. Budete udržovat stávající zákazníky a vyhledávat nové.

S kým budete pracovat?

Budete součástí obchodního týmu v nově otvírané pobočce v Brně. V první týdnech obdržíte podporu od ředitele půjčovny a ostatních pracovníků VZV. Poté, co se rozkoukáte, očekáváme samostatnost. V problémových sitaucích Vám pomůže celý tým VZV.

Co Vám nabízíme?
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Perspektivu osobního růstu
  • Jistotu zaměstnání u stabilní společnosti
  • Pestrou pracovní náplň
  • Moderní prostředí a kvalitně vybavené pracoviště
  • Finanční benefity
  • ŘP na vysokozdvižný vozík
  • Nástup možný ihned
Pojďte k nám dělat to, co Vás baví a získejte prostor se dále rozvíjet! Kontaktujte nás.


Pošlete životopisOdesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce osobních údajů je VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., IČ: 25968971. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.

Více než

150+

zaměstnanců buduje společnou vizi
#wearevzv

Co říkají naši zaměstnaci

Příběhy našich zaměstnanců