Obchodník/Obchodnice pro půjčovnu VZV RENT

Praha - Showroom, VZV RENT

Hledáme obchodníka/obchodnici pro půjčovnu VZV RENT.

Posilujeme tým pro Západočeský kraj, Východočeský kraj, Středočeský kraj a Praha, Severomoravský a Jihomoravský kraj.

Chcete změnu? Máte pocit, že nevyděláváte tolik, kolik si zasloužíte? Chcete pracovat pro silnou a úspěšnou firmu? Přijďte k nám na pohovor.

Co od Vás očekáváme?

Jste rozená(ý) obchodnice(ník), každou příležitost umíte otočit v zisk. Máte výborné kupecké počty a rychle si v hlavě srovnáte, co se vyplatí a co nikoliv. Máte selský rozum a umíte si v nových situacích rychle poradit. Jste diplomat a umíte řešit problémové situace. Máte výborné komunikační schopnosti. Umíte vyjednávat. V terénu se cítíte jako ryba ve vodě a za volantem jako doma.

Našli jste se v tom? Napište nám, rádi Vás poznáme!

Co bude Vaší pracovní náplní?

Aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o ty stávající v rámci svěřené oblasti. Navštěvovat budete zákazníky z různých oborů, od malých dílen po velké korporáty. Budete pro své zákazníky styčným důstojníkem pro komplikovanější otázky a budete zastřešovat komunikaci mezi zákazníkem a kolegy z kanceláře.

Osobní schůzky 4 dny v týdnu, pátky věnujeme administrativě, plánování a poradám.

Administrativa je stavebním kamenem úspěchu. Do našeho interního systému Vás hravě zaškolíme, ale měli byste si poradit s nástroji Microsoft Office a být zdatní ve vyhledávání na internetu.

S kým budete pracovat?

Budete samostatná jednotka v terénu, ale přesto součást týmu. Denně telefonicky ve spojení s kolegy z kanceláře v Praze.

V prvních týdnech Vás čeká intenzivní školení v Praze, kde se Vám bude věnovat ředitel půjčovny VZV RENT a školitel pro pozici Business Developera. Jsme dobrá parta a v problémových situacích Vám rád pomůže celý tým VZV RENT.

Co Vám nabízíme?

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Perspektivu osobního růstu
  • Jistotu zaměstnání u stabilní společnosti
  • Pestrou pracovní náplň
  • Moderní prostředí a kvalitně vybavené pracoviště
  • Automobil určen ke služebním cestám
  • Finanční benefity
  • ŘP na vysokozdvižný vozík
  • Nástup možný ihned

Pošlete životopis

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce osobních údajů je VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., IČ: 25968971. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.

Více než

150+

zaměstnanců buduje společnou vizi
#wearevzv

Co říkají naši zaměstnaci

Příběhy našich zaměstnanců