PHP programátor

Kostelec nad Orlicí

Hledáme posilu do IT oddělení. Umíš PHP na profesionální úrovni nebo jsi začátečník? Nebaví tě nudná práce v korporátu a sekání webovky za webovkou? Chceš pracovat na zajímavých projektech pro úspěšnou firmu? Chceš dělat na práci, která je vidět a má smysl? Přijď k nám na pohovor.

Co bys měl umět, abys mohl dělat s námi?

Pro začátek si vystačíš s webovým základem: PHP + MySQL + HTML + CSS + JS. Jestli z toho umíš alespoň tři věci, rovnou volej a dohodni si pohovor.
Ostatní věci jako C#, jQuery, SVN, Git, správa linux serverů je bonus.

Co vlastně programujeme?

Děláme na vlastním CRM + ERP řešení, na kterém běží celá firma. Snažíme se vše digitalizovat a řídit pomocí našeho softwaru. Už jsme velký kus práce udělali, ale chtěli bychom systém vylepšovat a dále rozvíjet.
Ochutnávku naší práce ti rádi ukážeme na pohovoru.

S kým a kde budeš pracovat?

Máme 4 kolegy programátory na různých pobočkách. Pracovat můžeš v Kostelci nad Orlicí. Kolektiv máme mladý a je s námi sranda.
Celé to zastřešuje IT ředitel, který ti ze začátku bude sloužit jako mentor a později ti bude zadávat práci. Pokud jsi senior, můžeš rovnou nafasovat vlastní projekty.

Co ti nabízíme?

  • Výborné finanční ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Možnost osobního růstu, školení, vzdělávání
  • Individuální přístup
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Jistotu zaměstnání u stabilní společnosti
  • Pestrou pracovní náplň
  • Moderní prostředí zajímavé firmy

U nás to chodí jinak, nejsme korporát, naším kódem měníme firmu ze dne na den. Nejlepší bude, když se o tom sám přesvědčíš. Kontaktuj nás.

Máš jiné požadavky či představy?

Neváhej se za námi zastavit. Pobavíme se o možnostech a určitě najdeme společné řešení.

Pošlete životopis

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce osobních údajů je VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., IČ: 25968971. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.

Více než

150+

zaměstnanců buduje společnou vizi
#wearevzv

Co říkají naši zaměstnaci

Příběhy našich zaměstnanců