Sales manager pro italský trh

Praha - Obchodní oddělení

Máte obchodní talent a umíte ho prodat? Jste ambiciózní? Toužíte naplno využít svůj potenciál? Umíte překonávat překážky a posouvat své vlastní hranice? Máte pozitivní přístup? Máte tah na branku a nenecháte se snadno odradit? Chcete si vydělat tolik, kolik si opravdu zasloužíte? Pokud ano, na nic nečekejte a pošlete nám životopis. Možná hledáme právě Vás!

Co nabízíme?

  • Atraktivní práci v úspěšné firmě a v přátelském kolektivu
  • Možnost kariérního růstu
  • Získání cenných zkušeností z oblasti mezinárodního obchodu
  • Pestrou pracovní náplň
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Moderní prostředí a kvalitně vybavené pracoviště
  • Jistotu zaměstnání u stabilní české společnosti
  • Možnost využití jazykových znalostí v praxi
  • Nástup možný ihned

Co požadujeme?

  • Obchodní talent
  • Pozitivní myšlení
  • Chuť na sobě pracovat a rozvíjet své schopnosti a znalosti
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Znalost italského jazyka slovem i písmem
  • Perfektní znalost práce na PC: WORD, EXCEL, OUTLOOK, práce s internetem
  • Vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • Řidičské oprávnění sk. B

Co budete dělat?

  • Práce na PC – tvorba nabídek, e-mailová komunikace, práce s firemním ERP systémem
  • Vedení obchodních jednání
  • Akvizice a pravidelné návštěvy obchodních partnerů
  • Komunikace napříč celou společností

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vaši reakci.

Pošlete životopis

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce osobních údajů je VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., IČ: 25968971. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy.

Více než

150+

zaměstnanců buduje společnou vizi
#wearevzv

Co říkají naši zaměstnaci

Příběhy našich zaměstnanců